Османська сенсація

Екскурсійний тур "ОСМАНСЬКА СЕНСАЦІЯ" 


Тривалість туру 6 днів / 5 ночей
Вильоти в Стамбул з Харкова.

Антикризова ЦІНА! НАБІР ГРУП на ВЕРЕСЕНЬ - ГРУДЕНЬ 2020!
Маршрут туру "Османська сенсація":  Istanbul - Kusadası & Efes -Pamukkale - Istanbul
(6 днів / 5 ночей)

Ви цікаво проведете час в історичній Туреччині, побуваєте у Стамбулі, який по праву причисляють до світових культурних столиць. Ваш маршрут буде пролягати через мальовничий курорт Кушадаси, стародавню реліквію Туреччини Ефес, "біле диво" Памуккале. Маршрут закінчується у Стамбулі.

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

SNGL = 210 EUR

DBL = 130 EUR

 

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

ДЕНЬ 1: СТАМБУЛ - СТОЛИЦЯ ІМПЕРІЇ ОСМАНА (ЕКСКУРСІЯ ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТУ)

Виліт з України. Посадка в а / п Стамбула (Istanbul), групу зустрічає гід - представник приймаючої компанії. Трансфер, розміщення. Ви можете провести день на свій розсуд, або відправитися на екскурсію (оплачується додатково). Відпочинок і ночівля в провінції Стамбула.
Екскурсія "Столиця великої Османської імперії":
Почнемо знайомство з площі Іподрома - найдавніші пам'ятки в самому центрі і навколо цієї площі є найважливішими пам'ятками Стамбула. Потім ви опинитеся в чинній Блакитної Мечеті, величної і стильною власниці шести мінаретів, що досить незвично. Наступний пункт екскурсії - Палац Топкапи, величезна, старовинна резиденція султанів, і золота клітка їх наложниць і дружин. Безліч будівель різного призначення, прекрасна музейна колекція. Додамо, що Топкапи, зразок старовинної османської архітектури, розташований в красивому місці - це мис, що розділяє затоку Золотий Ріг і Мармурове море. Тому види з оглядових майданчиків відкриваються просто чудові!

 

ДЕНЬ 2: КУШАДАСИ - ЕФЕС (ЕКСКУРСІЯ ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТУ)

Після сніданку, виїзд з готелю і відправлення у бік Ізміра і Ефеса (520 км/±5 годин). Ефес - один з найграндіозніших у світі майданчиків археологічних розкопок з древніми спорудами, що прекрасно збереглися. Храм Артеміди, що відноситься до елліністичної епохи, був одним з семи чудес світу. Театр, який вміщував 24 000 чоловік і бібліотеку Цельса підтверджують найвищий рівень розвитку міста. Ночівля на Егейському узбережжі в провінції Кушадаси.

 

ДЕНЬ 3: ПАМУККАЛЕ - ІЄРАПОЛІС (ЕКСКУРСІЯ ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТУ)

Після сніданку в готелі переїзд в Памуккале (190 км/±3 години). Вас чекають руїни античного міста Ієраполіс, який розташувався на вапнякових терасах. Тут знаходяться руїни храму Аполлона, що датуються III століттям н.е. Далі ми поїдемо в Памуккале до "бавовняного замку". Видимі здалека всесвітньо відомі білосніжні тераси (травертинові утворення) виникли в результаті відкладення солей з насичених кальцієм джерел термальних вод. Ночвля в провінції Памуккале.

 

ДЕНЬ 4: СТАМБУЛ: ПРОГУЛЯНКА ПО БОСФОРУ І ПАЛАЦ ДОЛМАБАХЧЕ (ЕКСКУРСІЯ ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТУ)

Після сніданку в готелі відправлення в Стамбул. (570 км/±6 годин) По приїзді у вас буде можливість покататися по Босфору і відвідати Палац Долмабахче (одну з резиденцій султанів Імперії Османа). Палац Долмабахче був побудований в Стамбулі в 1853 році за наказом султана Абдул-Меджида I, який прагнув перевершити європейських монархів у витонченості і розкоші. Поступово територія розрослася до 45 тис. кв. м. і розтягнулася на 600 м в довжину уздовж узбережжя протоки Босфор з європейського боку. Ночівля в провінції Стамбулу.

ДЕНЬ 5: ВІЛЬНИЙ ДЕНЬ В СТАМБУЛІ 

Можливість для придбання додаткових екскурсій.

ДЕНЬ 6: ВІД'ЇЗД

Залежно від часу вильоту комфортабельний автобус доставить Вас в аеропорт для повернення додому.

 У програмі можуть бути зміни залежно від погодних умов і часу вильоту.

 У вартість туру включено:

• Розміщення в готелях 4*
• Щоденні сніданки і вечері
• Груповий трансфер
• Російськомовний професійний гід
• Медичне страхування

Додатково оплачуються:

• Всі додаткові екскурсії
• Особисті витрати
• Квитки на вхід у всі музеї
• Обіди
• Авіапереліт
 
Готелі за програмою знаходяться віддалено від історичних місць в провінції вказаних міст. У одній групі до 45 чоловік.
Відносно туристів, що не слідують програмі туру або ж тих хто відділяється від групи, застосовуються заходи з боку туроператора у вигляді ануляції на усі послуги, що входять в програму.
Туроператор залишає за собою право внести зміни в програму, змінити дати заїздів або ж припинити дію програми.

Передбачувані готелі за програмою:

У Стамбулі – Hampton by Hilton Hotels / Golden Way / Kumburgaz Princess Marin

В Памуккалі – Herakles Thermal – Tripolis Thermal

В КушадасыSuhan BeachTusanBeach

Готелі можуть бути замінені готелями тієї ж категорії

Вартість екскурсій, НЕ включених в пакет (оплачується на місці)*:

Османська Імперія (Палац Тoпкaпи (без гарему) або Айа-Софія + Іпподром+ Немецький Фонтан Вільгельма II + Блакитна Мечеть) (40 USD)

Круїз по Босфору і палац Долмабахче (мечеть Сулейманіє, золотий ринок, майстерня ювеліра, магазин турецьких солодощів, прогулянка по Босфору, Палац Долмабахче (без гарему)) (75 USD)

Круїз по Босфору (мечеть Сулейманіє, золотий ринок, майстерня ювеліра, магазин турецьких солодощів, прогулянка по Босфору) (35 USD)

Турецька Ніч + Нічний Босфор (Нічна прогулянка по Босфору, вечеря, безлімітні безалкогольні напої, танцювальне шоу, трансфер в готель) (55 USD)

Памуккале (вхідні квитки в комплекс з античним містом Ієраполіс і травертинами) (30 USD)

Ефес (60 USD)

 

*Розширений список запропонованих на вибір екскурсій надається після прибуття в Стамбул.

Відпочинок в Словенії, Чорногорії, Албанії 2020

Туристичний оператор HKS-Group радий запропонувати Вам тури в Словенію, Чорногорію, Албанію, Туреччину, Австрію, Польщу і іншші країни Європи в 2020  році - тільки кращі курорти і готелі! Ми пропонуємо індивідуальний прорахунок турів, бронювання білетів і організацію корпоративних поїздок по Україні і за кордон. У нас на сайті Ви можете дізнатися вартість і замовити тури онлайн. Наші менеджери запропонують Вам незабутній  відпочинок в Словенії, Чорногорії, Албанії з дітьми за найкращіми цінами!