"Старовинне намисто Туреччини"

 
ЕКСКУРСІЙНИЙ ТУР ДО ТУРЕЧЧИНИ
 
"СТАРОВИННЕ НАМИСТО ТУРЕЧЧИНИ"
 
Тривалість туру: 8 днів / 7 ночей

Маршрут екскурсійного туру: Istanbul - Bursa - Pamukkale  - Konya - Cappadocia - Ankara - Istanbul
 
На цьому шматочку Землі змінювали одна одну цивілізації, тут залишили свій слід щойно народжені і померлі імперії, тут сходиться воєдино Захід і Схід. Розвиток християнства, завоювання і походи, життя найвеличніших філософів, полководців і імператорів. Багато хто назвав цей край своїм домом, перетворивши Туреччину в вишуканий музей під відкритим небом. ТУТ ТВОРИЛИ ІСТОРІЮ...

ДАТИ ТУРІВ:

16.10.2020 - 23.10.2020

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

SNGL = 350 EUR

DBL = 240 EUR

TRPL = 240 EUR

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

ДЕНЬ 1 : ПРИБУТТЯ В СТАМБУЛ

Зустріч з гідами. Трансфер аеропорт-готель. Ночівля в провінції Стамбулу.

ДЕНЬ 2 : СТАМБУЛ - СТОЛИЦЯ ІМПЕРАТОРІВ (ЕКСКУРСІЯ ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТУ)

Після сніданку Ви відправитеся на площу Іподрому. Прадавні пам'ятники в самому центрі і навколо цієї площі являються найважливішими пам'ятками Стамбулу. Після цього Ви відвідаєте Собор Святої Софії в Константинополі, Айя-Софья, Велика церква - у цієї цікавої будови існує безліч назв. Про зведений храм свого часу ходило безліч легенд про витрачені ресурси, але усі вони меркнули в порівнянні з дійсністю. Потім ви опинитеся у Блакитній Мечеті султана Ахмета. Це єдина мечеть у світі, що має шість мінаретів. Потім Вашій увазі буде представлений Палац Топкапи, що є найбільшим і старим палацом у світі, що зберігся до наших днів. Палац розташований на місці першого поселення в Стамбулі, займає один з семи пагорбів міста і височіє на історичному півострові, звідки відкривається прекрасний вид на Золотий Ріг, Босфор і Мармурове море. Упродовж 400 років цей палац був центром правління Оманської Держави, однієї з трьох найбільших імперій світу. Ночівля в провінції Стамбулу.

ДЕНЬ 3 : СТАНОВЛЕННЯ ОСМАНСЬКО ІМПЕРІЇ - БУРСА (ЕКСКУРСІЯ ВКЛЮЧЕНА У ВАРТІСТЬ)

Після сніданку в готелі відправлення у Бурсу. (близько 150 км) Бурса - перша столиця Великої Османської Імперії. Тут можливо відчути справжній османський дух - на вуличках міста, в історичних місцях. Панорамний огляд міста. Відвідування Улу Джами - найзнаменитіша мечеть Бурси - Ulu Cami. Переїзд і ночівля в Памуккале. (близько 450 км)

ДЕНЬ 4 : ПАМУККАЛЕ - ІЄРАПОЛІС (ЕКСКУРСІЯ ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТУ)

Після сніданку в готелі, Вас чекають руїни античного міста Ієраполіс, який розташувався на вапнякових терасах. Тут знаходяться руїни храму Аполлона, що датуються III століттям н.е. Далі ми поїдемо в Памуккале до "бавовняного замку". Видимі здалека всесвітньо відомі білосніжні тераси (травертинові утворення) виникли в результаті відкладення солей з насичених кальцієм джерел термальних вод. Переїзд і ночівля в Конья. (близько 400 км)

ДЕНЬ 5 : ЗАГАДКОВА КАППАДОКІЯ (ЕКСКУРСІЯ ВКЛЮЧЕНА У ВАРТІСТЬ)

Після раннього сніданку в готелі, переїзд в Каппадокію. (близько 300 км) По прибуттю, для Вас буде проведена екскурсія по чаруючому ландшафту Каппадокії, який ще називають "місячний ландшафт". Ви відвідаєте Долину Любові і Долину Дербент, Аванос, дивовижні оглядові майданчики з приголомшливими видами, керамічну фабрику, знамениті три красуні і килимову фабрику, а також підземне місто Саратли. Увечері Вам трапиться нагода за бажання взяти участь в дивовижному шоу дервішів, що крутяться (екскурсія за додаткову плату). Ніч в готелі Каппадокії.

ДЕНЬ 6 : ПОВІТРЯНІ КУЛІ І КАППАДОКІЯ-АНКАРА (ЕКСКУРСІЇ ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТУ)

Побачити Каппадокію "Країну прекрасних коней" можна не лише з землі, але і піднявшись високо в небо. Неймовірні красоти, які відкриються Вашому погляду, не залишать Вас байдужими. Здійснити подібну подорож можна на повітряній кулі! Дивовижний ландшафт, десятки куль, що піднімаються в небо, в променях висхідного сонця, світанок і дивовижна картина пробудження Каппадокія буде напевно найяскравішим враженням. Майже годинний політ дозволить Вам насолодиться долинами і побачити місця недоступні для пішого відвідування. (екскурсія за додаткову плату рано вранці). Після сніданку в готелі, можливість відвідати музей просто неба Гереме - національний парк-музей під захистом ЮНЕСКО - це ансамбль церков, дивовижного ландшафту і старовинних фресок, що зберіглися упродовж століть. (екскурсія за додаткову плату рано вранці). Далі ви їдете в столицю Туреччини - Анкару (близько 350 км). Ночівля в Анкарі.

ДЕНЬ 7 : АНКАРА - СТАМБУЛ (ЕКСКУРСІЯ ВКЛЮЧЕНА В ПРОГРАМУ)

Після сніданку в готелі, Ви відвідаєте знаменитий музей Ататюрка, що детально розповідає про життя того часу, зберіг особисті речі Мустафи Кемаля. Після переїзд з Анкари в Стамбул (близько 450 км) - унікальне місто у світі, що стоїть на двох континентах одночасно і найбільше місто в Туреччині, з багатою історією, надзвичайною архітектурою і ідеальним місцем розташування. Ночівля в провінції Стамбулу.

ДЕНЬ 8 : ВІД'ЇЗД

Залежно від часу вильоту комфортабельний автобус доставить Вас в аеропорт для повернення додому.

 

У програмі можуть бути зміни залежно від погодних умов і часу вильоту.

Програма може починатися в зворотньому порядку .

 
У вартість включено:
Додаткові послуги:
- Розміщення в готелях 4*
- Щоденні сніданки і вечері
- Груповий трансфер
- Переїзди між містами
- Російськомовний професійний гід
- Екскурсії за програмою
- Медичне страхування
- Усі екскурсії за додаткову плату
- Вхідні квитки на усі об'єкти і музеї
- Обіди
- Особисті витрати
- Авіаквитки

 

* Передбачувані готелі по туру:

Стамбул - Hampton Hotels, Golden Way Hotel

Памуккале - HeraklesTermalHotel

Конья – ÖzkaymakHotel

КаппадокіяMustafa Hotel, AltınözHotel

Анкара - Sergah, Notte, AldinoHotels

* Це передбачувані готелі за програмою, які не вибираються заздалегідь і можуть бути замінені іншими готелями такої ж категорії

Готелі за програмою знаходяться віддалено від історичних місць в провінції вказаних міст. У одній групі до 45 чоловік.
Відносно туристів, що не слідуючих програмі туру або ж тих, хто відділяється від групи, застосовуються заходи з боку туроператора у вигляді ануляції усіх послуг, що входять, з програми. Туроператор залишає за собою право внести зміни в програму, змінити дати заїздів або ж припинити дію програми
За міжнародними стандартами заселення в готель в 14: 00, звільнення номерів в 12: 00 Сніданок в перший день (день заїзду) не передбачений Вечеря в останній день (день виїзду) не передбачена

Передбачена можливість додаткового перебування в Стамбулі на термін від 1 до 3 ночей або до початку туру, або після його закінчення. Розміщення в готелі за програмою на тих же умовах.

 

 

Відпочинок в Словенії, Чорногорії, Албанії 2020

Туристичний оператор HKS-Group радий запропонувати Вам тури в Словенію, Чорногорію, Албанію, Туреччину, Австрію, Польщу і іншші країни Європи в 2020  році - тільки кращі курорти і готелі! Ми пропонуємо індивідуальний прорахунок турів, бронювання білетів і організацію корпоративних поїздок по Україні і за кордон. У нас на сайті Ви можете дізнатися вартість і замовити тури онлайн. Наші менеджери запропонують Вам незабутній  відпочинок в Словенії, Чорногорії, Албанії з дітьми за найкращіми цінами!