Дитячий оздоровчий творчий табір

"YO!-smart camp"

 

  

Незабором дитячi канiкули, але дiти найчастiше залишаються вдома на самотi й цiлими днями засиджуються в iнетi та комп’ютерних iграх. Ми допоможимо батькам органiзувати власним дiтям кориснi та iнтерактивнi канiкули з безлiччю веселощiв та розвиваючих програм.

Дитячий оздоровчий творчий табір "YO!-smart camp", (Федерації дитячих таборів «Час Дитинства»), запрошує дiтей та пiдлiткiв з 7 -16 рокiв на корисний супер вiдпочинок ЛIТОМ 2020!!!

Вiдправляючи дітей в наш оздоровчий творчий табір

"YO!-smart camp", ви отримаєте:

ВПЕВНЕННІСТЬ І БЕЗПЕКУ, що ваша дитина опинеться в надiйних та дбайливих руках профессіоналів!

ОЗДОРОВЛЕННЯ- вiдновлення й змiцнення iмунноi системи. Кожна дитина отримує загальний курс санаторного оздоровлення: фiтотерапiю, спелеотерапiю, ароматерапiю, iнгаляц,кисневi коктейлi, мiнеральнi води й оздоровчi воднi процедури (хвойнi ванни,мiнеральнi, жемчужнi ванни). Профессiональний медичний супровiд 7/24.

РОЗВИТОК ТА НАВИЧКИ: анiмацiйна программа “Поколiння “HEАLHY SMART” - унiкальний сбалансований комплекс заходiв, що формує у дiтей стiйкi принципи здорового та розумного поколiння. Программа забезпечує, вивчення англiйської мови з iноземними носiями з повним щоденним зануренням в мовну середу.

Граючи на свіжому повітрі, діти поповнють словарний запас та вдосконавлюють практичну англійську мову (усi дiти розподiляються на групи згiдно рiвню знань, вiд начального “start” до високого “upper”).

ДОЗВІЛЛЯ, ІГРИ ТА СПОРТ:рiзноманiтнi КВЕСТИ та англомовнi TEAM BUILDINGS, школу гри на шумових інструментах, творчi hand made майстер-класи: paper-craft, card-making, бонбонерки, сувенири з фетру, пiн’яти, малювання.

- театральнi постанови, шоу, концерти, DISCO-PARTIES, загальнотаборнi вогнища, яскравi фотосесiї.

- iнтерактивний боулiнг, баскетбол, волейбол, футбол, water-ball у басейнi. Настiльнi iгри, мега Дженга.

 

 Локація:

Санаторій «Ялинка» знаходиться у наймальовничому куточку Харківщини, у Змїївському районі, 60 км від м. Харкова,у курортнiй зонi Якубіно яка має унікальні оздоровчі можливості, що характерні для лісостепових курортів. Відсутність поблизу промислових підприємств та других джерел забруднення, наявність великого хвойного та змішаного лісного масиву, ріки й озер - формує чисте цілюще повітря, а значить і екологічно благосприятливе середовище. Поруч знаходяться національний природний парк «Гомольшанскі ліси», заповідники місцевого значення - Мохначевській, Скрипаївський, Середньодонецький.

Комфорт:

Діти проживатимуть в двоповерхових будівлях, у 2-3-х місних номерах з усіма зручностями та цілодобовим гарячим водопостачанням, у санаторії була проведена повна реновація у 2020 році..


Відмінне харчування:

Харчування 5-ти разове, дуже смачне, різноманітне та раціональне. Харчоблок розташований в окремій будівлі з 2-ма просторими залами.

Iнфраструктура:

Санаторій «Ялинка» оточений листяним лісом та хвойним бором, в мальовничій лісопарковій зоні, поруч річка Сіверський Донець, житловi корпуса та харчоблок з сучасним ремонтом, вiдкритий басейн, бювет з мiнеральною водою, спортивнi майданчики, закритi павiльйони та лiтнi бесiдки для вiдпочинку, iгор та творчих занятть

Медичне обслуговання: 
Особлива увага в таборі приділяється здоров'ю дітей.
Потужна лікувально-діагностична база санаторію «Ялинка» забезпечує наступні методи лікування і оздоровлення, як бальнеотерапія, гідролікування, різні види фізіотерапії на сучасному обладнанні, лікувальний масаж (різні види) та багато іншого.
	Примітно, що на території оздоровниці знаходяться дві свердловини - з однієї добувають лікувальну мінеральну воду, а з іншої - ропу для бальнеолікування. 
	Таким чином, санаторій має в своєму розпорядженні власні багаті ресурси
 для проведення основних процедур, що сприятливо впливає в цілях профілактики, загартовування організму, зміцнення здоров'я.
	Цілодобово чергує медичний персонал. У разі необхідності надається можливість екстреного виклику швидкої допомоги або надання першої допомоги на території табору професійним  медичним персоналом.

 

На Літо-2020 пропонуємо 3 зміни тривалістю 18 днів.

Вартiсть путiвки:

 

Зміна: 1-а

Зміна: 2-а

Зміна: 3-я

27.06.2020 - 14.07.2020

18 днів

17.07.2020 - 03.08.2020

18 днів

05.08.2020 - 22.08.2020

18 днів

13500.00

13500.00

13500.00

 

Територія табору зачинена та добре охороняється.

Усi дiти – застрахованi!

Трансфер в обидвi сторони iз Харкова органiзован комфортабельними автобусами у супроводi кураторiв табору.

 

Корисні Канікули чекають на Ваших дітей!

 

 

 

Додаткова інформація на сайт

https://yo-smart.com.ua

Відпочинок в Словенії, Чорногорії, Албанії 2020

Туристичний оператор HKS-Group радий запропонувати Вам тури в Словенію, Чорногорію, Албанію, Туреччину, Австрію, Польщу і іншші країни Європи в 2020  році - тільки кращі курорти і готелі! Ми пропонуємо індивідуальний прорахунок турів, бронювання білетів і організацію корпоративних поїздок по Україні і за кордон. У нас на сайті Ви можете дізнатися вартість і замовити тури онлайн. Наші менеджери запропонують Вам незабутній  відпочинок в Словенії, Чорногорії, Албанії з дітьми за найкращіми цінами!