Готелі

Villa Petrovac na Moru 2*

Забронировать онлайн
Категория: Петровац
Розташування:
Вілла розташована на першій лінії в Петроваці. Ресторани, крамниці: супермаркет - 150 м від вілли, ресторани - 10 м від вілли.
 
Пляж:
Центральний міський пляж всього в 5 м від вілли, пляж Лучіце - в 500 м від вілли
 
Харчування: без харчування
 
У віллі:
Кухня загального користування

ГАРАНТОВАНІ НОМЕРИ ТІЛЬКИ В 1-й КОРПУС 1-й ПОВЕРХ !!!

1 корпус / 1-й поверх
Dbl / SS / №1, Dbl 02 / SS / №2: Номери розташовані на першому поверсі, вихід в сторону моря.
Номер складається з однієї спальної кімнати + ванна кімната з душем, умивальником, туалетом. У номері 2 односпальні ліжка, розташовані по типу «Г», 2 тумбочки, шафа, столик.
Кондиціонер з регулюванням з номера. До моря 8 метрів. Кухня загальна на 2 му поверсі.

  

TRPL / SS / №3: Номер розташований на першому поверсі, вихід в сторону моря. Номер складається з однієї спальної кімнати + ванна кімната з душем, умивальником, туалетом. У номері 1 двоспальне ліжко, диван, 2 шафи, столик, обідній стіл, холодильник, кондиціонер з регулюванням з номера, холодильник. До моря 8 метрів. Кухня загальна на 2-му поверсі.
TRPL / SS / №4: Номер розташований на першому поверсі, 2 виходи, один в сторону моря і другий на бічну сторону. Номер складається з однієї спальної кімнати + ванна кімната з душем, умивальником, туалетом. У номері 1 двоспальне ліжко, диван, 2 шафи, столик, кондиціонер з регулюванням з номера, холодильник. До моря 8 метров. Кухня загальна на 2-му поверсі. 

 

 

 

 

 
  
Studio 02 + 1 / SV / №8: Номер розташований на першому поверсі, вихід на бічну вулицю. Складається з однієї спальної кімнати + ванна кімната з душем, умивальником, туалетом. У спальні - двоспальне ліжко, диван, шафа, 2 тумбочки, столик, кухонний куточок, обідній стіл, кондиціонер з регулюванням з номера. До моря 10 метрів.
 
1 корпус / 2-й поверх
TRPL / SS / balcony / №5: Номер розташований на другому поверсі, вихід на сходи. Складається з однієї спальної кімнати + ванна кімната з душем, умивальником, туалетом. У номері 1 двоспальне ліжко, диван, 2 шафи, столик, обідній стіл, кондиціонер з регулюванням з номера, холодильник, балкон. До моря 15 метрів. Кухня загальна на 2-му поверсі.
DBL / PV / №6: Номер розташований на другому поверсі, вихід на сходи. Складається з однієї спальної кімнати + ванна кімната з душем, умивальником, туалетом. У номері 1 двоспальне ліжко, шафа, столик, кондиціонер з регулюванням з номера. До моря 15 метрів. Кухня загальна на 2-му поверсі.
Studio 02 + 1 / SV / №7: Номер розташований на другому поверсі, балкон з боковим видом на море. Складається з однієї спальної кімнати + кухня і диван, ванна кімната з душем, умивальником, туалетом. У спальні - двоспальне ліжко, диван, шафа, 2 тумбочки, столик, кухонний куточок, обідній стол, кондиціонер з регулюванням з номера. До моря 10 метрів. 

  

2 корпус / 1 й поверх
Studio 03 / SV / №9, Studio 03 / SV / №10: Номер розташований на першому поверсі, вихід на бічну вулицю. Студіо складається з спальної кімнати з кухонним куточком + ванна кімната з душем, умивальником, туалетом.
У номері - двоспальне ліжко, односпальне ліжко, 3 тумбочки, шафа, обідній стіл, кондиціонер з регулюванням з номера, телевізор. До моря 15 метрів. 


2 корпус / 2 -й поверх
APP 04 + 1 / SV / 2Bdrm / №11: Розташований на другому поверсі, вихід на терасу. Самий тихий номер. Складається з 2 спальних кімнат + вітальня + ванна кімната з душем, умивальником, туалетом. У кожній спальні - двоспальне ліжко, 2 тумбочки, шафа. У вітальні - кухонний куточок, обідній стіл, диван.
Кондиціонер з регулюванням з номера, телевізор. Балкон з боковим видом на море. До моря 15 метрів.
APP 04 + 1 / MV / 2Bdrm / №12: Розташований на другому поверсі, вихід на терасу. Складається з 2 спальних кімнат + вітальня + ванна кімната з душем, умивальником, туалетом.
У кожній спальні - двоспальне ліжко, 2 тумбочки, шафа. У вітальні - кухонний куточок, обідній стіл, диван. Кондиціонер з регулюванням з номера, телевізор. Балкон з боковим видом на море. До моря 15 метрів.

  

 

 

Задать вопрос

Комментарии