Таласотерапія в Тунісі

 

Таласотерапія (від сл. Thalassa, так греки називали море) - це найдавніший метод лікування, яким в Тунісі користувалися ще за 3000 років до виникнення слова «таласотерапія». Для відновлення і збереження здоров'я і молодості людини використовуються морська вода, грязі, водорості, мінерали, мікроелементи, пісок і морський клімат. За останні десятиліття таласотерапія розвинулася в науку про лікування і загальне оздоровлення організму, про профілактику захворювань і підвищенні імунітету, про відпочинок, відновлення сил і краси.

Таласотерапія в наші дні стає "коником" Тунісу. До вже наявних тут центрам щороку відкриваються нові, і працюють вони цілий рік. Морська вода - основа всього, і для абсолютної чистоти вона береться з глибини 6-8 метрів і не ближче 400 метрів від берега. Центри таласотерапії пропонують багатий вибір терапевтичних і косметологічних курсів різного напрямку.

Таласотерапія прекрасно зарекомендувала себе для лікування таких захворювань: артроз; запальний ревматизм; травматизм; целюліт і ожиріння; геронтологія; астенія; судинні протези; протези дихальних шляхів; гінекологія; серцеві захворювання; порушення функції щитовидної залози, а також проблеми, пов'язані з раком, реабілітацій після важких захворювань, захворюваннями зубів і ясен, мігренню. (Про протипоказання слід консультуватися з лікарем).

Среди клиентов немало тех, кто проходит курсы талассотерапии не с лечебной целью, а "в свое удовольствие". Тем более, что в центрах талассотерапии предлагаются оздоровительные программы на любой вкус:

Серед клієнтів чимало тих, хто проходить курси таласотерапії не з лікувальною метою, а "собі на втіху". Тим більше, що в центрах таласотерапії пропонуються оздоровчі програми на будь-який смак:

- антинікотин

- антистрес

- важкі ноги

- для молодят

- для молодої мами

- різноманітні програми схуднення

- програми нормалізації сну, і т.д.

Центри таласотерапії зазвичай існують при готелях, часто піднімаючи "рейтинг" самого готелю і, як наслідок, вартість розміщення. Але зовсім не обов'язково бути гостем такого готелю. Можна, з метою економії, вибрати дешевше розміщення в готелі поблизу і користуватися послугами обраного центру таласотерапії.

Готелі Тунісу з центрами таласотерапії:

AFRICA JADE THALASSO 4*

CLUB NOVOSTAR SOL AZUR BEACH CONGRES (ХАММАМЕТ) 4*

NOVOSTAR ROYAL AZUR THALASSO GOLF (ХАММАМЕТ) 5*

BELLEVUE PARK 4*

VINCCI EL MANSOUR 4*

CONCORDE HOTEL MARCO POLO 4*

HASDRUBAL THALASSA & SPA HAMMAMET 5*

HASDRUBAL THALASSA & SPA PORT EL KANTAOUI 4*

JAZ TOUR KHALEF (Сусс) 5*

PALACE HAMMAMET MARHABA 5*

SENTIDO AZIZA BEACH THALASSA GOLF 4*

SMARTLINE MEDITERRANEE THALASSO GOLF 3*

MEDINA SOLARIA & THALASSO 5*

MEDINA BELISAIRE & THALASSO 4*

NAHRAWESS HOTEL & THALASSO RESORT 4*

ROYAL THALASSA MONASTIR 5*

SEABEL ALHAMBRA BEACH GOLF & SPA 4*

VENDOME LTI EL KSAR RESORT & THALASSO (Сусс) 4*

MAGIC ROYAL KENZ THALASSO & SPA 4*

IBEROSTAR ROYAL EL MANSOUR 5*

EL MOURADI HAMMAMET 5*

EL MOURADI PALM MARINA 5*

NOVOSTAR PREMIUM BEL AZUR THALASSA & BUNGALOWS (ХАММАМЕТ) 4*

GOLDEN TULIP TAJ SULTAN (Хаммамет) 5*

MAHDIA PALACE THALASSO (Махдиа) 5*

MOVENPICK RESORT & MARINE SPA SOUSSE (Сусс) 5*